FAQ
Z miłości do psów i mody!

Zapraszamy do świata ubrań, których muzą jest..czekoladowy labrador 🙂 Są to wyjątkowe rzeczy dla małych i dużych. Wszystko co powstaje spod naszych rąk jest wykonane z wielką pasją oraz z materiałów wysokiej jakości.

H

„Historia powstania marki ma smak czekolady! Kiedy po raz pierwszy pojawił się w moich objęciach malutki, brązowy labrador, wiedziałam, że wywróci mój świat do góry nogami. Mijały tygodnie a on z każdym dniem coraz bardziej zdobywał moje serce. Jako że jestem osobą kreatywną, pewnego dnia wzięłam ołówek w garść i zaczęłam rysować Teodora. Zaraz potem stwierdziłam, że wspaniale byłoby mieć taki szkic na koszulce. Tak powstał pierwszy nadruk z labradorem. Podzieliłam się swoim małym dziełem z innymi miłośnikami tej rasy – zostało to bardzo miło przyjęte i..pojawiły się pierwsze zamówienia! Dodało mi to skrzydeł, nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Założyłam fanpage, zaczęłam robić kolejne nadruki i rozbudowywać markę. Zapraszam do rodziny mr.teo – zarażamy psim humorem!” M.Grochowska

Nadruki, które powstały dzięki odręcznemu rysunkowi
Wysokiej jakości materiały, dbałość o szczegóły, 100% made in Poland
Wspólna miłość , nasza i naszych klientów do psów

O mnie


Założycielką marki jest Monika Grochowska, absolwentka Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie na wydziale malarstwa w scenografii oraz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na wydziale wzornictwa ze specjalizacją projektowania ubioru. Absolutna utrata głowy dla psa Teodora, wielki pociąg do mody, chęć rozwoju w kierunku plastycznym i realizacji swoich pomysłów, zaowocował powstaniem pierwszej kolekcji mr.teo. Wszystkie projekty są autorskie, nadruki ręcznie rysowane i następnie poddawane obróbce komputerowej. Ubrania mr.teo szyte są w Polsce z polskich materiałów. Zamysłem marki jest szycie wygodnych, luźnych ubrań na co dzień dla całej rodziny. Najpiękniejszą nagrodą za naszą pracę jest uśmiech każdej osoby, która zobaczy nasze nadruki.

Monika Grochowska
up